2013-09-26

Kitoks akių formavimas

Yra daugybė būdų, kaip formuoti meškiukams ir kitiems padarėliams akis, ir kiekvienas autorius, meistras atsirenka, kurie jam patogiausi, geriausi, naudingiausi.
Šiandien pateiksime dar vieną akių formavimo būdą, kurį galite keisti, tobulinti ir koreguoti pagal savo norus - tai tik vienas iš daugybės galimų variantų.Šiam akių formavimui be akučių jums reikės turėti balto, smėlio ar dramblio kaulo spalvos neirstančio audinio (puikiai tinka audinys padukams), vaškuotos plonos juostelės (ją galite rasti paspaudę šią nuorodą) ir rankdarbių klijų (mes patys naudojame tirštus Heritage dekupažo klijus).

Pirmiausiai iš šviesaus audinio išsikirpkite dvi akies formos detales. Jas matuokite pagal turimą akutę ir pagal tai, kiek daug to baltumo aplink akutę norite matyti.


Pradurkite skylutę ir uždėkite detales ant akies.

Štai taip akys atrodo iš priekio.

Įstatykite akis. Pamokėlę ir patarimus, kaip tai padaryti, galite rasti paspaudę šią nuorodą. Tik būtinai prie statant akutę kruopščiai nukirpkite kailio plaukelius, nes jie kels į viršų šviesią audinio detalę ir neleis jai gražiai priglusti.

Kai akis įstatyta, labai plonai klijais patepkite baltus kampučius ir apačios ir prispauskite, kad priliptų. Kai klijai išdžius, pasiruoškite vaškuotos virvelės. Įverkite ją į adatą ir pačiam vienos baltos detalės kamputyje (nr. 1) beskite adatą iš viršaus ir ištraukite galvos apačioje. Tada adatą įverkite į kitą virvelės galą ir beskite kitos baltos detalės kamputyje (nr. 2). Adatą ištraukite toje pačioje vietoje kaip ir anksčiau. Patraukite virvelę ir žiūrėkite, kad ji gražiai priglustų virš akies, kad nepalįstų po ja. Kol kas palikite kelių centimetrų ilgio galiukus galvos apačioje, kad vėliau juos galėtumėte surišti. Lygiai taip pat įverkite virvelę ir akies apačioje, tik čia virvelės galiukus palikite jau kitoje galvos apačios vietoje (kad mazgelis būtų iš dviejų, o ne iš keturių galiukų).

Kailiuko plaukelius lipnia juosta prilaikykite, kad nelįstų į akį ir kad jų nesuteptumėte klijais. Labai plonu teptuku, dantų krapštuku ar adatėle aplink akį plonai patepkite tirštų klijų ir prispauskite pirštais juostelę, palaikykite, kol klijai pradės veikti ir juostelė prikibs prie paviršiaus. Pirmiausiai priklijuokite viršutinę, paskui apatinę juostelę. Tik tada, kai virvelė tikrai gerai prisiklijuos ir klijai visai išdžius, virvelės galiukus galvos apačioje užriškite ir paslėpkite.

Jeigu norite pasisiūti tokių kiškį Aloyzą, visą siuvimo rinkinį galite įsigyti paspaudę šią nuorodą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Dėkojame Jums už komentarus, pastabas