2015-09-03

Specialus modelinas gėlėms

Norime Jums pristatyti naują lipdymo masę - SPECIALŲ modeliną GĖLĖMS. Su juo labai lengva dirbti, kietėja ore, gėlės atrodo itin natūraliai ir tikroviškai. Modeliną rasite mūsų parduotuvėje.


PAGRINDINĖS SAVYBĖS
- Labai plastiškas, lengvai minkomas.
- Džiūsta ore.
- Džiūdamas netrūkinėja, nesusitraukia.
- Nelūžta.
- Gėlės atrodo itin natūraliai ir tikroviškai.
- Skirtas suaugusiems.
- Tinka menininkams, floristams.
- Tai ne žaislas, o kokybiška speciali priemonė rankdarbiams ir menui.

SPALVA
Modelinas yra baltas, todėl galite spalvinti kokiomis tik norite spalvomis.

SPALVINIMAS
- Jeigu norite gaminti gėlę vienos spalvos (pvz. raudoną rožę ar žalią kaktusą), modeliną spalvinkite prieš lipdymą. Tam ideliausiai tinka skystas tušas, pavyzdžiui CRISTALINE (jo rasite mūsų parduotuvėje). Taip pat galima spalvinti ir aliejiniais dažais, bet jie turi būti kokybiški (keletą spalvų rasite ir mūsų parduotuvėje), nenaudokite prekybos centruose komplektais parduodamų aliejinių dažų mažomis tūtelėmis.
Į modeliną įlašinkite kelis lašus tušo arba įspauskite aliejinių dažų ir gerai iškočiokite. Jeigu norite intensyvesnės spalvos, pridėkite dar dažų.- Jeigu norite paspalvinti, paryškinti, patonuoti žiedlapius, lapus ar jų dalis, tai darykite, kai gėlė išdžius. Tuomet galite naudoti akrilinius, aliejinius dažus, klijais tepti blizgučius ar lakuoti ir pan.

KIEKIS
Pakuotėje yra 75 g. Tai nedidelė pakuotė, bet pačiai pradžiai tikrai pakanka vienos pakuotės, o paskui jau patys matysite, kokias gėles norite gaminti, kiek sunaudojate ir pan. Kiek gėlių išeis, priklauso, kokias gėles gaminsite - rožių žiedlapiai labai plonyčiai, o štai, kaktusams reikės daugiau modelino.

SUDĖTIS
Modelinas yra aliejaus pagrindu, riebus, todėl labai lengva lipdyti, netrupa. Baltas, pusiau skaidrus.

KAIP DIRBTI
- Kaip minėjome, modelinas yra aliejaus pagrindu, todėl labai plastiškas, lengvai minkomas. Dirbkite su guminėmis pirštinėmis, kad neliktų odos įspaudų žiedlapiuose.
- Dirbkite mažais gabaliukais. Likusį modelino kiekį laikykite maišelyje, plėvelėje ar metalinėje dėžutėje, kad nesukietėtų. Pats modelinas nesukietėja labai staigiai, todėl galime ramiai kočioti, lipdyti žiedlapius, formuoti gėles.
- Modeliną lengvai galite pjaustyti rankdarbių peiliukais, karpyti žirklutėmis, naudokite įvairius modeliavimo įrankius.
- Gėlių žiedlapius, lapelius, jeigu reikia, galite klijuoti rankdarbių klijais (juos galite įsigyti ir mūsų parduotuvėje)

DŽIŪVIMAS
- Džiūsta apie 24 val.
- Džiūdamas nesitraukia, nestrūkinėja.
- Išlieka lygus. šiek tiek lankstus.O štai čia galite pamatyti meistrės Annos Lucia nuostabias gėles, pagamintas iš šio modelino (daugiau jos darbų rasite https://www.facebook.com/annalu.bcigno?fref=ts):Čia vienos meistrės darbai su šiuo moliu ir mintys apie jį (spauskite šią nuorodą).
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Dėkojame Jums už komentarus, pastabas