2014-02-26

Canes arba tiesiog lazdelės

Vienas iš įdomiausių modelino spalvų maišymo, derinimo ir komponavimo dalykų yra canes lipdymas. Cane - tai tiesiog lazdelės, ritinėliai, kuriuose "slepiasi" įvairūs piešinėliai ar ornamentai.
http://karen-walker.org/about-cernit/
Į google paiešką įvedę polymer clay cane pamatysite iš tiesų įspūdingų ritinėlių - tiek spalva, piešiniais, tiek savo kiekiais.

Kai užeina įkvėpimas, prisigaminkite daugybę įvairiausių ritinėlių, o juos naudoti galite bet kada. Pagamintų ritinėlių nekepkite, uždenkite juos plėvele, kad neprikibtų dulkių. Kiekvieną kartą prireikus atsipjaukite plonų griežinėlių ir juos dėliokite ant modelino karoliukų, rutuliukų ir kitų įvairiausių formų. Kad būtų aiškiau, peržiūrėkite mūsų anksčiau įkeltą pamokėlę. Padarytas ritinėlis su gėle, paskui atriekti griežinėliai ir uždėti, sulyginti su rutuliukais.
Jeigu ritinėliai seniai buvo naudoti, prieš pjaunant, juos šiek tiek sušildykite rankose. Jeigu pjaunate daug griežinėlių ir ritinėlis per dag sušilęs, deformuojasi - įdėkite jš kelioms minutėms į šaldytuvą.

Kuo ilgiau pagamintą ritinėlį voliosite, tuo plonesnis jis bus. Todėl geriausia pagamintą ritinėlį perpjauti į kelias dalis ir kiekvieną dalį pakočioti skirtingai - vieną ilgiau, kitą trumpiau. Taip gausite to paties piešinio skirtingus dydžius.

Čia pateikiame keletą įdomesnių ritinėlių pamokėlių. Spauskite ant nuotraukos ir nukeliausite tiesiai į pamokėlę. Jeigu pritrūkote modelino, CERNIT spalvas rasite pasupaudę šią nuorodą.

Sėkmės žaidžiant su spalvomis!

http://polymerclayfimo.livejournal.com/4462126.html

http://www.liveinternet.ru/users/4944024/post248066846/

http://polymerclayfimo.livejournal.com/4488848.html

http://karen-walker.org/2012/01/26/heart-shaped-cane-tutorial-4/

http://www.livemaster.ru/topic/142245-vypuklyj-kulon-v-tehnike-brejn-kejn-polimernaya-glina

http://accidental-mom-blogger.blogspot.sg/2012/06/whats-polymer-clay-cane.html

http://www.livemaster.ru/topic/47816-master-klass-po-plastike-sergi-s-cherno-belymi-tsvetami

http://mariesegal.blogspot.be/2011/10/dem-bones-dem-bones-dem-fish-bones-part_30.html
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Dėkojame Jums už komentarus, pastabas