2013-11-06

Meškiukų kursai ir apdovanojimai

Šiandien pas mus didelė didelė šventė - vienas iš mūsų meškiukų yra nominuotas tarptautiniame konkurse TED worldwide 2014. Dalyvaujame jau trečius metus iš eilės ir visus trejus metus esame nominuoti. Nominuotas - tai reiškia, kad meškiuką atrinko tarptautinė vertinimo komisija ir jis yra siunčiamas į antrą etapą, kur žiūrovai savo balsais paskirsto pirmą, antrą ir trečią vietą. Mes visad juokaujame, kad dabar jau dzin vieta - kažkaip nerimtai vertiname tą žiūrovų balsavimą. 2012 metais Markas laimėjo 1-ąją vietą, 2103 metais Zippis namo parvežė 3-osios vietos diplomą. Mums čia svarbiausias dalykas - patekti tarp nominantų. Tai didelis įvertinimas, pasiekimas ir garbė, nes vertina tarptautinė komisija. Šiemet buvo ypač neramu, nes po dviejų apdovanojimų jau teko varžytis masterclass grupėje. Labai labai džiaugiamės, kad mūsų Garbanėlė yra nominuota kategorijoje Masterclass - Mixed materials, undressed :-) Jos kūnas padarytas iš modelino CERNIT.


Nuo ko viskas prasidėjo? Žinoma, nuo meškiukų kursų :-) O po to jau užsikabinome kaip reikiant :-) Jeigu ir Jūs norite išmokti siūti lepečkojus meškinus, kviečiame į kursus, kuriuos ves būtent visų trijų nominuotų meškiukų autorė Neringa :-)


Be to, labai džiaugiamės, kad mūsų paraginta šiemet konkurse dalyvavo ir Simona iš Softly bear paw. Ir ką jūs manot? Jos meškiukas irgi nominuotas :)

Taigi šiandien labai džiaugiamės šia gera žinia ir kviečiame Jums prisijungti prie meškų siuvimo klubo :-) Visa informacija apie kursus rasite paspaudę šią nuorodą.  

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Dėkojame Jums už komentarus, pastabas