2013-10-21

Meškiukai papuošalai, aksesuarai, o gal šokoladas ar pyragėliai

Norėtumėte nedidelių, maždaug apie 3,5 cm dydžio meškiukų? Tokių dailių, mielų ir "pūkuotų"? Dabar tai ne bėda :-)


Kur tų meškiukų gauti?

1. Parduotuvėje Vilniuje galite įsigyti baltų meškiukų iš modelino!  Jie kieti, matinės baltos spalvos. Dažykite, dekoruokite, puoškite juos ir panaudokite dekupažo, skrebinimo darbuose, gaminkite papuošalus ar aksesuarus.

2. O jeigu norite pasigaminti daug meškiukų, siūlome įsigyti silikoninę formelę. Formelę galite įsigyti paspaudę šią nuorodą ar parduotuvėje Vilniuje, Švitrigailos 11A.

Kaip pasigaminti meškiukų?

1. Galite juos gaminti iš modelino - kepamo ar ore stingstančio. Imkite po mažą gabaliuką modelino, šildykite, minkykite rankose, kol bus minkštas, ir po mažą gabaliuką dėkite į formelę. Užpildę formelę, ją rieskite, kol meškiukas iškris. Tada kepkite modeliną (jeigu naudojate kepamą modeliną) arba laukite, kol sukietės (jeigu naudojate ore stingstantį modeliną). Iš vieno CERNIT modelino pokelio išeina 17-18 meškiukų. Prilipdėme jų jau ne vieną šimtą, net formelė pradėjo plyšti, bet tie įtrūkiai visai netrukdo suformuoti dailius meškiukus.

2. Galite pasigaminti ir dailių skanumynų. Lygiai tuo pačiu būdu, kaip ir iš modelino, galite pasigaminti pyragėlių iš tirštos tešlos. Arba galite į formeles lieti šokoladą, tik šiuo atveju reikės laukti, kol šokoladas sustengs formelėse ir tik tada meškiukus išimti.

DĖMESIO! Jeigu nors kartą formelę naudojote su modelinu, naudoti jos su maisto produktais nebegalima.

Ką daryti su pagamintais meškiukais?

Jeigu meškiukus gaminote iš modelino, juos galite naudoti labai plačiai.
* Spalvinkite, dažykite, dekoruokite, lakuokite ir naudokite juos dekupažo, skrebinimo darbuose. Naudokite pakuojant dovanas. Jų nugarėlė plokščia, todėl lengvai priklijuose prie lygaus paviršiaus.
* Pritvirtinkite detales ir gaminkite auskarus, seges, pakabukus, magnetukus, verkite apyrankes ar karolius.
* Gręžkite skylutes ir turėsite mielas sagas.
* Kabinkite ant Kalėdinės eglutės.

Sėkmės ir kūrybos meškiniaujant!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Dėkojame Jums už komentarus, pastabas