2013-03-18

Tarptautinė meškų paroda, laimėta 3-oji vieta

Laba diena,
mes šią savaitę pradedame su labai smagiomis naujienomis - savaitgalį Vokietijoje, Wiesbadene vyko tarptautinio konkurso TEDworldwide baigiamasis etapas. Dalyvavom jau antrus metus iš eilės (pernai metais laimėta 1-oji vieta, skaitykite čia). Mums buvo didelė garbė ir laimė ten būti bei atstovauti Lietuvai. Vykome su tikslu, nes mūsų meškiukas Zippis perėjo tarptautinės bei kompetetingos komisijos atranką ir buvo nominuotas šiam konkursui. Sušukuotas, pasitempęs jis dvi dienas sveikinosi su lankytojais nuo parodos stalo:

Štai čia visi konkurso dalyviai:

Lietuvos vėliava tarp kitų:
 

O čia mes jau apdovanoti - komisija ir publikos balsavimas mums skyrė 3-ąją vietą. Esam labai laimingi - tai mums didelis įvertinimas.


O dabar šiek tiek informacijos ir nuotraukų apie pačią mugę.
Mugė "Teddybaer total" vyksta nuo 1998 metų ir yra viena didžiausių meškiukų mugių. Ji didelė ir savo plotu, ir dalyvių skaičiumi. Šioje nuotraukoje - tik mažoji mugės dalis.

Tiesa, perduodame Jums linkėjimus nuo Elenos Donat, kuri buvo Mažosios meškiukų siuvimo akademijos vertinimo komisijos narė, ir jos nuostabių žvėriukų.


Kviečiame pasižvalgyti po mugę ir labai rekomenduojame joje apsilankyti - tai tokia meškiška, jauki ir šilta atmosfera. Labai gera prisiliesti prie tokio renginio, gera ir, žinoma, naudinga jame pabuvoti, pasisemti minčių, meškiškos energijos ir kurti išskirtinius, originalius padarėlius ir būtinai dalyvauti konkursuose :-)


Įvairiausi antikiniai daikčiukai meškiukams ir lėlėms.

Senovinis pliušas.

 Žinoma, naujos drabužėlių meškiukams kolekcijos:Įdomūs knygų skirtukai:Labai originalus stendas miniukams:

Sėkmės ir vaizduotės kuriant žvėriukus :-)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Dėkojame Jums už komentarus, pastabas