2012-12-23

Padėka

Šiandien mes labai džiaugiamės. Nors jau uždarome Mažąją meškiukų siuvimo akademiją, tačiau džiaugiamės, kad ji pavyko, kad toks didelis būrys naujagimių gimė visoje Lietuvoje. Be to, ne visi naujagimiai pasirodė mums konkurse. Didžioji dalis meškiukų, kiškučių ir kitų padarėlių liko "už kadro". Labai džiaugiamės, kad dar daugiau meilės, švelnumo pasklido po namus - ten, kur gyvena tokie minkšti, mieli padarėliai, tiesiog negali būti kitaip.
Ačiū dalyvėms už komentarus, klausimus. Ačiū, kad kuriate tokius mielus padarėlius. Ačiū jums už gražius žodžius. Džiaugiamės, kad suteikėme progą išmokti kurti meškiukus ir toms merginoms, moterims, kurios gyvena mažesniuose miesteliuose ir neturi galimybės lankyti "gyvų" meškiukų siuvimo kursų.
Labai norime padėkoti mūsų vertinimo komisijai. Ačiū jums visoms ir kiekvienai atskirai. Spaudžiam leteną Rasai, Elenai, Vilijai, Andželikai, Laurai ir Neringai už atsakingą darbą. Ir labai džiaugiamės, kad komisijos narės Vilijos namuose jau kurį laiką gyvena naujasis gyventojas. Prisimenat? :-) Taip, tai pačios Vilijos sukurtas padarėlis:

Ir tuo pačiu mums labai liūdna, kad komisijos narės Lauros Imbrasienės namuose toks meškiukas dar negimė :-( Laikome kumščius ir tikimės, kad jis tikrai išvys dienos šviesą.

Ačiū Jums visoms - siuvusioms, kūrusioms, vertinusioms ar tiesiog stebėjusioms :-)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Dėkojame Jums už komentarus, pastabas