2012-12-23

Meškiukų akademijos NUGALĖTOJAI

Ko gero, tai pats laukiamiausias momentas per visą Mažosios meškiukų siuvimo akademijos laikotarpį. Todėl nieko nelaukdami,skelbiame nugalėtojus, kuriuos rinko mūsų kompetetinga vertinimo komisija.

Kaip rašėme Akademijos taisyklėse, reikalui esant bus skiriamos dvi dalyvių grupės – pažengusieji ir pradedantieji. Kiekviena iš šių grupių varžysis tarpusavyje. Sulaukėme vienos, jau stipriai pažengusios dalyvės, kuri meškiukus siuva jau kurį laiką ir juos sėkmingai pardavinėja tarptautinėje rinkoje. Tai Simona Benetytė - Mikutavičienė. Visos komisijos narės sutiko su mūsų siūlymu, kad vertinti jos sukurtus padarėlius su kitų dalyvių padarėliais būtų nesąžininga, kadangi visų kitų dalyvių žvėriukai - tai pirmieji arba vieni pirmųjų siūtų padarėlių. Todėl Simona turėtų varžytis jau pažengusiųjų grupėje. Deja, šioje grupėje ji tik viena. Nesusidarė grupė ir konkurso šioje grupėje kaip ir negali būti. Bet mes nenorime skriausti Simonos vien todėl, kad jos grupėje daugiau dalyvių nėra, todėl skiriame specialų mūsų prizą - tai ilgo plauko moherio kailiuko gabaliukas (30x50 cm), specialus jungtelių užrietimo įrankis ir reklamos "Senas Naujas" puslapiuose paketas. Bendra dovanos vertė 167,00 Lt (dėl prizo atsiėmimo susisieksime po švenčių). O štai čia Simonos nuostabūs padarėliai:

O dabar jau pats laikas paskelbti, kas užėmė prizines vietas ir kas laimėjo specialąją šios akademijos statulėlę.

MEŠKIUKAS TOMIS

III vieta, Aistė Kliorytė


II vieta, Olga Rancova


I vieta, Giedrė RimkevičiūtėKIŠKUTĖ BETUTĖ

III vieta, Olga Rancova


II vieta, Odeta Palivonienė


I vieta, Giedrė RimkevičiūtėSAVOS KŪRYBOS ŽVĖRIUKAS

III vieta, Odeta Palivonienė
 

II vieta, Jovita Višniakova


I vieta, Giedrė Rimkevičiūtė


SPECIALIOJI AKADEMIJOS STATULĖLĖ

Ši stiklinė statulėlė atitenka padarėliui, kuris surinko daugiausiai komisijos balų. Ir kas tai galėtų būti? Tai Giedrės Rimkevičiūtės kiškutė, gavusi maksimalius balus net iš penkių komisijos narių.

Sveikiname visus nugalėtojus! Dėkojame visiems dalyviams. Su visais nugalėtojais ir dalyviais dėl diplomų ir prizų susisieksime jau po švenčių, o kol kas Jums linkime šiltų, minkštų ir pūkuotų Kalėdų :-)

2 komentarai:

 1. Labai noriu padėkoti „Senam Naujam“ už suteiktą galimybę įsitraukti į šį kūrybinį projektą! :) Labai džiugu, jog viskas buvo organizuota taip nuoširdžiai.

  Sveikinu visas konkurso dalyves! Labai džiaugiuosi kartu su nugalėtojomis :) Iki šiol stebiuosi visų dalyvių meistriškumu, smalsumu, darbštumu, gebėjimu svajoti ir kurti savojo gyvūnėlio istoriją!

  Meškučio siuvimas man asmeniškai buvo ne tik nemažas iššūkis, bet ir didžiulis malonumas ir džiugesys. Šiuo metu meškutis Tomis - tikra Kalėdų puošmena namuose. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Miela Vilija,

   ačiū Jums už darbą vertinimo komisijoje, ačiū Jums už gražius žodžius. Mes labai džiaugiamės, kad Tomis taip Jus džiugina - namuose, kur gyvena meškiai, tikime, kad daug šviesiau, jaukiau :-)

   Panaikinti

Dėkojame Jums už komentarus, pastabas