2012-12-11

Lipdymo masės vaikams

Laba džiaugiamės, kad pagaliau ir mūsų parduotuvę pasiekė itin kokybiški produktai vaikams - tai lipdymo masės. Tėvai šiuos produktus itin mėgsta, nes jie pagaminti iš augalinių žaliavų ir net 98% yra natūralūs produktai. Turbūt jau neverta priminti, koks vaikui naudingas yra minkymo procesas, kai dirba rankutės, pirščiukai.

Smagiai praleiskite laiką su vaikais, lipdydami eglutei žaisliukus iš šių lipdymo masių :-)

O dabar apie kiekvieną produktą išsamiai:

DARWI  SOFTY modelinas
Jis labai minkštas, lengvai minkomas, nedažo rankų ir nesukietėja, todėl galima jį naudoti vėl ir vėl. Su juo daug lengviau dirbti negu su plastilinu. Supakuotas į dėžutę po 6 spalvas. Kiekvienos spalvos yra 62 g ( iš viso 372 g). Pakuotę sudaro šios spalvos: mėlyna, balta, raudona, žalia, geltona ir oranžinė. 

DARWI  KIDS modelinas
Tai ore stingstantis modelinas. Jis baltas, ypač minkštas ir plastiškas. Išdžiūsta per 24 val., jei sluoksnis plonesnis, jei storesnis - reikia daugiau laiko. Džiūdamas nesusitraukia. Lengvai prilimpa prie įvairių paviršių: medžio, plastiko, stiklo, keramikos. Dėl savo minkštumo, lankstumo labai mėgiamas vaikų. Prieš minkymą sudrėkinkite rankas, tada gerai išminkykite, kad modelinas taptų minkštas, lankstus. Galima spalvinti ir lakuoti.

DARWI COLOR modelinas
Tai labai minkštas, lengvai minkomas modelinas vaikams. Džiūsta ore, sukietėja, nereikia kepti. Todėl labai paprastai vaikai gali pasidaryti įvairių statulėlių, žaisliukų ir pan. Nereikia dažyti, nereikia kepti orkaitėje, kad sukietėtų, be to, ypač plastiškas. Šis produktas supakuotas į dėžutes po 8 spalvas, kiekvienos spalvos yra po 100 g ( iš viso 800 g). Pakuotėje yra šios spalvos: balta, juoda, mėlyna, raudona, žalia, geltona, oranžinė ir ruda.

 Visas prekes rasite mūsų internetinėje parduotuvėje ir parduotuvėje Vilniuje, Švitrigailos g. 11A. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Dėkojame Jums už komentarus, pastabas