2012-11-05

Naujiena: KLIJUOJAMAS AUDINYS

Labai džiaugiamės, pristatydami Jums ypač įdomią, naudingą ir labai plačiai pritaikomą naujovę - KLIJUOJAMĄ AUDINĮ. Kas tai ir su kuo jis valgomas? Dabar apie tai ir papasakosime :-)

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI:
* Nugarėlė padengta klijais, todėl jis klijuojamas, ir tai daryti ypač lengva ir paprasta. Nereikia jokių klijų!
* Pagamintas iš poliesterio ir celiuliozės, todėl ypač gerai dėvisi, nesitrina spalvos ir pan.
* Ypač įdomi ir labai maloni tekstūra, primenanti senovinį pleistrą.
* Ant jo galima rašyti, štampuoti.
* Ypač plačios panaudojimo galimybės: skrebinimas, knygelių, albumų apvilkimas, knygų įrišimas, įvairių paviršių dekoravimas ar ištisas apklijavimas.
* Lengvai klijuojamas ir patvariai laikosi ant įvairių paviršių: popieriaus, kartono, plastiko, medžio, stiklo, metalo ir kt. Nereikia po juo dažyti, jam nereikia klijų ir nereikia jo ant viršaus užlakuoti, todėl idealiai tinka, kai skubama padaryti dovaną, nes nereikia laukti, kol išdžius. Ir pats darbas labai švarus.
* Galima naudoti su įvairiais pjovimo aparatais (silhouette, craft robo ir pan.).
* Įdomūs, spalvoti ir labai įvairūs dizainai ir atspalviai.
* Tai ne tik popieriaus lakštai, bet ir juostelės.


O dabar apie viską išsamiau.

Iš pirmo įspūdžio atrodo, jog tai popierius, nes parduodamas lakštais - 35x40 cm, 30x30 cm, 20x20 cm, 10x10 cm. Be to, jis yra standus, nes nugarėlė dar turi apsauginę plėvelę, kuri darbo metu nuplėšiama. Bet tai ne popierius. Kuo jis geriau nei popierius?
Bene didžiausias jo pliusas - labai gerai dėvisi. Neplyšta, nesilupa kampai. Todėl ypač naudinga juo apvilkti užrašų knygeles, segtuvus, albumus, įrišti knygeles ir pan.Jis taip pat naudojamas įvairių objektų dekoravimui:
Ypač mėgstama su šiuo popieriumi dirbti skrebinant. Jis lengvai limpa, juostelės galima susikarpyti norimo dydžio, pločio, formos. Taip pat galite rinktis ir jau išpjautus piešinius, kuriuos naudokite kaip lipdukus. Ypač paprasta, o klijuoti galite ant kuo įvairiausių paviršių.
Papuoškite namus - kad ir baltus nuobodžius elektros jungiklius. Tereikia tik iškirpti norimo dydžio, nulupti nugarėlę ir uždėti. Jokių klijų :-)Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Dėkojame Jums už komentarus, pastabas