2012-11-05

Lapkričio mėnesio meškiukų akademijos rinkinys

Sveiki visi, laukiantys trečiojo ir jau paskutinio Mažosios meškiukų siuvimo akademijos rinkinio. Jis jau paruoštas ir prekyboje bus nuo antradienio, lapkričio 6 d. Galite jį rezervuoti internete http://www.senasnaujas.lt/?info=categories&id2=11722&level=1. Apmokėti rinkiniai iškeliaus jau trečiadienį, o savaitės pabaigoje bus pirmoji pamoka.

Šis rinkinys absoliučiai skirsis nuo pirmųjų dviejų. Jį siūlome įsigyti tik tiems, kurie jau siuvo pirmuosius du arba bent vieną akademijos meškiuką/kiškutę. Turėsite daugiau kūrybinės laisvės, patys kursite iškarpą ir pan. Tai kuo jis skirsis?

- iškarpa. Jūs negausite visos pilnos iškarpos. Kadangi galvos iškarpą daryti sunkiausiai, gausite tris skirtingus galvos iškarpos variantus. Visą iškarpą darysime kartu. Bus aiškinama labai išsamiai, kaip pačiam pasidaryti iškarpą, kaip pamatuoti ir pan.

- kailiukas. Kailiuko plaukelis bus tik 2 mm ilgio. Jis skirtas mini meškiukams. Labai švelnus. Kailiukas be ilgo plaukelio parinktas ne atsitiktinai. Tik tuomet, kai kailiukas be plauko arba plaukas labai trumpas, aiškiai matosi kūno dalių padėtis. Iš to galėsite pasimokyti, kaip ką daryti, kad kito meškiuko iškarpa būtų dar geresnė. Ilgas kailio plaukas tokius dalykus paprastai užstoja.

- kailiukas dviejų skirtingų spalvų. Todėl mokysimės, kaip derinti, siūti iš dviejų spalvų. Kaip padaryti snukutį, krūtinę ar pilvą kitos spalvos. Išmoksite, kaip puiku ateityje bus iš kailių likučių pasiūti įdomų meškiuką.

- turėsite daugiau laisvės kūrybai: nosytę galėsite siuvinėti kokiu norite būdu, rengti ar nerengti meškiuko, daryti delniukus, pirščiukus ar ne ir pan.

Jeigu mini meškiukų kailiukas jums labai nepatinka (nors labai siūlau išbandyti, jis nepaprastai švelnus ir minkštas), galite užsisakyti atskirai dviejų spalvų kailiukus iš mūsų parduotuvės ir visų reikalingų priedų rinkinuką. Kailiuką rinkitės, kad plaukas būtų ne ilgesnis nei 10 mm, nes meškiukas nebus labai didelis.

Jeigu turite klausimų, rašykite info@senasnaujas.lt arba skype senas_naujas. Darbo valandomis atsakysime iš karto.

4 komentarai:

 1. Pagaliau!!! Kūryba !!! Labai patinka!!! Linkiu visiems įkvėpimo :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Mažais žingsneliais ir ėjome link savarankiškumo ir kūrybos. Oij bus smagu. Aš jau dabar laukiu rezultatų :)

   Panaikinti
 2. Man irgi be galo smalsu :)

  AtsakytiPanaikinti

Dėkojame Jums už komentarus, pastabas