2012-11-28

Komisijos narės meškiukas ir priminimas akademijos dalyviams

Sveikos, mielosios Mažosios meškiukų siuvimo akademijos dalyvės,

šiandien pasidalinsime su Jumis dviem svarbiomis žiniomis. Labai džiaugiamės, nes sulaukėme pirmojo vertinimo komisijos narių pasiūto meškiuko. Džiugi žinia, ar ne? Ir smalsu, kaip sekėsi siūti?
Šiame pranešime taip pat priminsime Jums, kokias nuotraukas atsiųsti mums nuo gruodžio 1 d.
Bet apie viską iš eilės.

Taigi šįryt į mūsų el. pašto dėžutę pasibeldė Tomis, kuris gimė mūsų akademijos vertinimo komisijos narės Vilijos namuose.


Kaip ir kiekvieną antradienį, Tomis išėjo pasivaikštinėti į sodą - pasėdėjo žolėj, pasigrožėjo rudens lapais, pasižvalgė į rudens dangų, tačiau pažįstamos voverės taip ir nesulaukė... O dar ir šalta lauke. Užsimaukšlino rankų darbo kepurę, užsirišo šaliką ir vėl išskubėjo į kiemą - galbūt voverė pasirodys ir bus galima su ja persimest žodeliu kitu. O laukdamas Tomis nusprendė numegzti voverei megztinį, šiltą, tinkamą rudeniui...


Labai džiugu, kad gimė toks mielas ir labai rūpestingas meškiukas. Kaip sekėsi Vilijai jį siūti? Ji mums atsako: "Meškučio siuvimas man - didelis malonumas. Niekada nebuvau siuvusi ko nors panašaus, todėl siuvau lėtai, neskubėdama.Viena sudėtingiausių pamokų - tvirtas detalių susiuvimas ir vienodas ausyčių, akių siuvimas, pirštų siuvinėjimas. Gerą pusdienį plušėjau, kurdama meškučio veidą - juk jo išraiška kuria personažą, jo istoriją, vaidmenį. Stengiausi, jog meškučio žvilgsnis būtų ramus, skvarbus, susikaupęs, geras.Pasimėgavau ne tik pačiu siuvimu, bet ir kartu vykstančiu kūrybos procesu - meškučio istorijos kūrimu. Koks meškučio charakteris - jis linksmas ar liūdnas? Kodėl linksmas: ar jo gimtadienis, ar sutiko gerą draugą, ar skanavo rabarbarų pyrago su cukraus pudra, o gal grįžo iš kelionės, parašė eilėraštį apie lapkričio dangų? Ką jis šiandien paskubomis užsisvajojęs apsivilko?Meškučio siuvimas man - tai  nuolatinis įkvėpimo, kūrybos, susikaupimo, svajojimo laikotarpis. Nekantriai laukiu vakarų, kai vėl prisėsiu siūti!"

Po savaitėlės kitos jau sulauksime ir komisijos narės Lauros meškiuko. Ji su mumis visais irgi dalijasi siuvimo įspūdžiais: "Ne taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio :) Maniau, kad žymiai greičiau darbas vyksta, deja...Tai manęs, aišku, neglumina, tik tikėjausi prisiūti kalną meškiukų, išdovanoti juos Kalėdoms... ach, matyt, tik šį vieną įveiksiu. Jis jau pažadėtas, turi šeimininką, kuris vis kontroliuoja gamybos procesą ir nekantrauja sulaukti pabaigtuvių :) Dabar galvoju, gal nėra taip jau sudėtinga, tik kad galėčiau taip prisėsti ir be sustojimo siūti, man pačiai būtų efektyviau. O dar, jei nepadaryčiau klaidelės, kuri mane sustabdė... nepatiko man, kaip nosytę išsiuvinėjau, nutariau pataisyti, todėl dabar meškiuko dalys laukia, kol prisiruošiu nosies rekonstrukcijai ir pagaliau jas sujungsiu į vieną visumą :) Išties tai labai malonus ir kruopštus darbas, net buvau pradėjus svarstyti, ką gi toliau siūsiu :) Kol kas teks palūkėti...  Šilčiausi linkėjimai  ir šypsenos, Laura"

Mes labai džiaugiamės, kad akademija jau taip sparčiai artėja prie pabaigos, nes mums labai labai smalsu sulaukti pasiūtų meškučių, kiškučių ar kitų padarėlių nuotraukų. Tik norime dar kartą priminti reikalavimus nuotraukoms:

* Pasiūtų žvėrelių nuotraukas reikės siųsti el. paštu info@senasnaujas.lt nuo 2012 12 01 iki 2012 12 14. Anksčiau ar vėliau siųstų darbų nuotraukos konkurse nedalyvauja.

* Reikalavimai nuotraukoms: žvėrelis turi būti nufotografuotas ant balto fono. Siunčiamos trys atskiros nuotraukos – žvėrelis sėdi, stovi ir jo veidas iš labai arti. Jeigu trečiasis žvėriukas pasiūtas su sulenktomis kojomis ir jis stovėti negali, stovinčio meškiuko nuotraukos nereikia siųsti.

* Nuotraukos dydis apie 800x600 pikselių.

* Galite dalyvauti konkurse su vienu, su dviem arba su visais trimis pasiūtais žvėreliais, bet atminkite, kad akademijos baigimo diplomą gaus tik tas dalyvis, kuris atsiųs visų trijų pasiūtų žvėrelių nuotraukas.

* Kiekvienas dalyvis konkursui gali siųsti tik po vieną kiekvieno mėnesio žvėrelį.

* Iki 2012 12 21 negalite skelbti žvėrelio nuotraukų internete, spaudoje.

PRIMINIMAS ŽVĖRELIAMS:
TOMIS: be drabužėlių, gali turėti kaspiną, aksesuarą, be vokų ir blakstienų, akys juodos, nosis siuvinėta, su išsiuvinėtais rankų ir kojų pirštais.
BETUTĖ:  su drabužėliais, be vokų ir blakstienų, akys išpieštos, nosis siuvinėta, padukų, ausyčių audinys sendintas, dažytas kava, su išsiuvinėtais rankų ir kojų pirštais arba tik rankų.
MEDUTĖ: meškiukas ar kitas žvėrelis (kiškutis, katytė, šuniukas ir pan.), galva ir kūnas iš dviejų spalvų audinio, juodos akys, gali būtų su vokais ir blakstienomis, gali būti be jų, nosis siuvinėta, su išsiuvinėtais rankų ir kojų pirštais arba tik su rankų ar tik kojų. Gali būti aprengtas arba ne. Jeigu jis aprengtas, turi matytis, kad kūnas yra dviejų spalvų (kūnas ne visai uždengtas)

Sėkmės visiems baiginėjantiems darbus. Ir nekantriai lauksime jūsų nuotraukų. Būtinai laikykitės nuotraukų reikalavimų.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Dėkojame Jums už komentarus, pastabas