2012-10-15

Taigi loterijos laimėtojas yra...

Šiandien pirmadienio vakaras parduotuvėje Senas Naujas buvo neeilinis. Po darbo niekas neskubėjom namo, ėjom darbų dirbt - rinkti loterijos nugalėtoją :-) Ant stalo garavo karšta arbata, švieži sausainiukai (juk mūsų kaimynai - šviežiausia ir skaniausia kepyklėlė ;-)) ir krepšelyje jau laukė paruošti loterijos dalyvių vardai, surašyti ant popieriukų. Loterijoje dalyvavo visi tie, kurie įvykdė visas loterijos sąlygas. Ir kaip mes gerai praleidome laiką žaisdami - ratu vienas po kito (mūsų buvo trys) traukėm  popieriukus su vardais. Ir ne po kartą, o net po penkis kartus. Ir net tris kartus buvo ištrauktas vienas ir tas pats vardas. O koks jisai?????

Na dar norime labai padėkoti visiems ir visoms dalyvavusiems. Ačiū už jūsų laiką, dėmesį. Pažadame, kad dar bus loterijų, bus įdomių pamokėlių (beje, pora iš jų jau yra ruošiamos ir jos labai labai įdomios) ir daug naudingos informacijos.

Na, o loterijos nugalėtojas yra...
L-I-N-A-J-A

Linaja, sveikiname Tave labai ir laukiame žinutės el. paštu info@senasnaujas.lt

3 komentarai:

  1. Sveikinimai laimetojai !!!

    Labaijau smagiai apraset loterijos nugaletojo traukima :) .Malonu uzeiti pas jus i svecius,daug naudingu patarimu ir geru ideju,ACIU

    Geros dienos

    Ingrida

    AtsakytiPanaikinti

Dėkojame Jums už komentarus, pastabas