2012-09-04

Dalyvavimo Mažojoje meškiukų siuvimo akademijoje taisyklės

1. Meškiukai siuvami pagal tą pačią iškarpą ir iš to paties kailio, todėl galima dalyvauti tik su mūsų parduotuvėje įsigytais, specialiai šiai akademijai paruoštais siuvimo rinkiniais.

2. Nusipirkus rinkinį parduotuvėje Vilniuje, Švitrigailos 11A, reikės užsiregistruoti – pardavėjai pasakyti vardą, pavardę ir el.pašto adresą. GARANTUOJAME, KAD ŠIE JŪSŲ DUOMENYS NEBUS PERDUOTI TRETIEMS ASMENIMS IR/AR NEBUS NAUDOJAMI REKLAMINIAIS TIKSLAIS. Įsigijus rinkinį internetu, mes Jus užregistruosime patys.

3. Akademija vyks trimis etapais: rugsėjo (Nr. 1), spalio (Nr. 2) ir lapkričio (Nr. 3) mėnesiais bus siuvama po vieną naują žvėrelį. Kiekvieną mėnesį galėsite įsigyti jų siuvimo rinkinių. Spalio ir lapkričio mėnesiais taip pat galėsite įsigyti ir ankstesnių mėnesių siuvimo rinkinių.

4. Pamokos bus pateikiamos internete, adresu http://senasnaujas.blogspot.com. Kiekvieną mėnesį pateikiama naujo gyvūnėlio siuvimo pamoka. Siūti ir stebėti pamokas galite kartu su mumis, vos tik jas paskelbsime, arba bet kada jums patogiu metu. Galėsite pateikti klausimus, komentarus, susijusius su pamoka – mielai į juos atsakysime.

5. Pasiūtų žvėrelių nuotraukas reikės siųsti el. paštu info@senasnaujas.lt nuo 2012 12 01 iki 2012 12 14. Anksčiau ar vėliau siųstų darbų nuotraukos konkurse nedalyvauja. ATSIŲSDAMI NUOTRAUKAS JŪS SUTINKATE, KAD UAB „SENAS NAUJAS“ NAUDOTŲ JAS INTERNETE AR SPAUDOJE, SU ŠIA AKADEMIJA SUSIJUSIUOSE STRAIPSNIUOSE.

6. Reikalavimai nuotraukoms: žvėrelis turi būti nufotografuotas ant balto fono. Siunčiamos trys nuotraukos – žvėrelis sėdi, stovi ir jo veidas iš labai arti. Nuotraukos dydis apie 800x600 pikselių.

7. Galite dalyvauti konkurse su vienu, su dviem arba su visais trimis pasiūtais žvėreliais, bet atminkite, kad akademijos baigimo diplomą gaus tik tas dalyvis, kuris atsiųs visų trijų pasiūtų žvėrelių nuotraukas.

8. Kiekvienas dalyvis konkursui gali siųsti tik po vieną kiekvieno mėnesio žvėrelį.

9. Nugalėtojus rinks kompetentinga komisija. Su ja susipažinti galite internete   http://senasnaujas.blogspot.com. Bus renkami kiekvieno mėnesio trys nugalėtojai: rugsėjo mėnesio siūto žvėrelio 1, 2 ir 3 vietos, taip pat spalio ir lapkričio mėnesių. Jų laukia prizai: 3 vieta – 50 Lt vertės parduotuvės „Senas Naujas“ dovanų kuponas ir diplomas, 2 vieta – 70 Lt vertės parduotuvės „Senas Naujas“ dovanų kuponas ir diplomas, 1 vieta – 100 Lt vertės parduotuvės „Senas Naujas“ dovanų kuponas ir diplomas. Iš visų devynių nugalėtojų komisija taip pat išrinks patį pačiausią nugalėtoją. Jam atiteks Mažosios meškiukų siuvimo akademijos statulėlė. Prizai į kitus miestus bus išsiųsti paštu, vilniečiai juos turės atsiimti parduotuvėje Vilniuje, Švitrigailos 11A.

10. Priklausomai nuo dalyvių, reikalui esant bus skiriamos dvi dalyvių grupės – pažengusieji ir pradedantieji. Kiekviena iš šių grupių varžysis tarpusavyje.

11. 2012 12 21-2012 12 22 facebooke vyks balsavimas specialiam publikos prizui laimėti. Dalyvaus visi žvėreliai. Prizas – moherio kailio 35x50 cm gabaliukas. Konkretus kailiuko kodas ir spalva bus paskelbti prieš pat šį publikos balsavimą. Prizas į kitą miestą bus išsiųstas paštu, vilnietis/vilnietė jį turės atsiimti parduotuvėje Vilniuje, Švitrigailos 11A.

12. Iki 2012 12 21 negalite skelbti žvėrelio nuotraukų internete, spaudoje.

13. Po nugalėtojų paskelbimo į kitus miestus paštu bus išsiųsti akademijos baigimo diplomai visiems, kurie konkursui atsiųs visų trijų pasiūtų žvėrelių nuotraukas. Vilniečiai diplomus turės atsiimti parduotuvėje Vilniuje, Švitrigailos 11A.

14. Nugalėtojai bus paskelbti 2012 12 23.

15. UAB „Senas Naujas“ pasilieka teisę keisti dalyvavimo taisykles, jeigu to prireiktų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Dėkojame Jums už komentarus, pastabas